Фільм Герой (2017) дивитись онлайн в HD якості


У далекому минулому Лі Хейден був найвідомішим актором, якого впізнавали перехожі на вулицях. Тепер же постарілий чоловік змушений задовольнятися лише жалюгідною озвученням невеликих рекламних роликів. Особисте життя у нього також абсолютно не склалося. З дружиною головний герой втратив багато років тому, а дочка навіть бачити його не бажає. Так що вільний від роботи час він проводить в компанії свого давнього товариша. Чоловіки віддаються ностальгічним спогадам про свою молодість, коли вони були знамениті. Одного разу Лі дізнається про неоперабельну ракову пухлину в тілі.

Лікарі повідомляють, що шансів перемогти хворобу у нього практично немає. Все це змушує колишнього актора повністю поміняти погляди на прожите життя. Він вирішує хоча б спробувати виправити помилки власного минулого. Головний герой має намір налагодити відносини з дочкою, якій в дитинстві приділяв надто мало часу. Однак досягти цієї мети виявляється дуже складно. Попутно з цим він знайомиться з чарівною жінкою Шарлоттою, яка є починаючим гумористом.

Незважаючи на солідну різницю у віці, між ними виникають сильні почуття, переростають в роман. Лише в останні місяці свого земного існування Лі розуміє, як прекрасне може бути життя. Фільм Герой (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Бретт Хейлі
В ролях: Крістен Ріттер, Лора Припон, Нік Офферман, Сем Елліотт, Кетрін Росс, Френк Коллісон, Тодд Гибенхейн, Мей Меланкон, Кендіс Коук, Барбара Сколаро