Дантист Філ, що знаходиться в глибокій депресії і переживає кризу середнього віку, завжди з білою заздрістю дивився на свого найуспішнішого і щасливого пацієнта — Майкла Фіска. Так що раптове самогубство Фіска стає величезним потрясінням і глибокою особистою травмою для самого Філа, якому в голову не може прийти жодна можлива причина для прийняття подібного рішення Майклом. Маніакально одержимий жагою розібратися в обставинах події з Фіском і його мотивами, Філ вирішує провести власне розслідування, в ході якого, за власної помилки, стає грецьким майстром на всі руки з важко выговариваемым ім’ям.

Тепер Філу доведеться навчитися робити ремонт і прищепити собі грецький акцент, щоб підтримати легенду і з її допомогою впровадитися в сімейство Фисков, де, можливо, йому вдасться знайти відповіді на хвилюючі дантистский розум питання про сенс життя. Фільм Філ (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Депресивний стоматолог в кризі середнього віку намагається зрозуміти, чому один з його найбільш щасливих пацієнтів раптово здійснює самогубство, і в результаті настає похмуре комедійне пригода.

Режисер: Грег Кіннір
Актори: Грег Кіннір, Ейн Бейтс, Ейпріл Камерон, Меган Чарпентье, Jarret Cody, Скотт Крауч, Сара Дагдэйл, Джей Дюпласс, Роберт Форстер, Курт Фуллер