Сюжет кінодрами переносить глядачів в 1946 рік. Генрі Макаллан разом з дружиною і двома дітьми живе у великому місті. Однак в мегаполісі досить складно знайти хорошу роботу, щоб прогодувати своїх домочадців. Так що одного разу глава сімейства вирішує перебратися до свого старого батька, який є господарем бавовницької ферми. Макалланы швидко облаштовуються на новому місці. Завдяки самовідданій праці Генрі і його дітей їм вдається зібрати відмінний урожай. Але, незважаючи на це, він стикається з кількома проблемами. Переїзд в сільську місцевість відбивається на відносинах подружжя не найкращим чином. Дружина головного героя все життя провела в місті.

Тому вона ніяк не може звикнути до відсутності майже всіх благ цивілізації. Додають неприємностей Макалланам і постійні конфлікти з проживає неподалік чорношкірої сім’єю Джексонів. Ситуація ускладнюється тією обставиною, що Генрі і його батько є заскорузлими расистами. Тим часом зі служби в армії повертається Джеймі Макаллан. Фільм Ферма «Мадбаунд» (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Він доводиться Генрі молодшим братом. Молода людина, якій багато довелося взяти особисту участь у багатьох битвах Другої світової, насилу адаптується до мирного життя. Попереду членів великого сімейства чекають суворі випробування.

Режисер: Ді Ріїс
Актори: Гаррет Хедлунд, Кері Малліган, Джонатан Бенкс, Джейсон Кларк, Джейсон Мітчелл, Роб Морган, Elizabeth Ashling, Мері Джей Блайдж, Керрі Кехілл, Келвін Харрісон