У післявоєнній Європі панує хаос злидні і розруха. Колишня дуже відома до війни співачка Неллі Ленц дивом залишилася жива після того, як провела більше року в одному з трудових таборів для євреїв. Але під час одного з бомбардувань вона отримала серйозні травми обличчя і дивом залишилася жива після великої кількості поранень. З Освенцима полу живу і поранену дівчину забирає її подруга Олена. Вона єдина знає про те хто ця спотворена жінка і про те що та залишилася жива. Завдяки зв’язкам їй вдається доставити жінку в клініку, де їй роблять серію успішних пластичних операцій, які змінюють її вигляд допомагаючи позбутися від страшних шрамів.

Подруга якої не байдужа доля жінки пропонує їй свою допомогу в переправленні в Палестину де знайомі євреї нададуть їй притулок. Але Неллі вирішує повернутися в післявоєнний Берлін. Вона хоче знайти свого чоловіка і розібратися він чи та людина який її зрадив і здав нацистам в 44 році або ж він в тому не винен. В одному з барів вона зустрічає свого чоловіка, який теж музикант. У барі він розважає своєю грою американських і британських солдатів.

Жінка з ним знайомиться,але змінена зовнішність, мова і хода не видають в ній ту ким вона була раніше. Її чоловік Джонні не впізнає дружину. Фільм Фенікс (2014) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Крістіан Петцольд
В ролях: Ніна Хосс, Рональд Церфельд, Ніна Кунцендорф, Трістан Пюттер, Міхаель Мертенс, Імоген Когге, Фелікс Ромер, Уве Пройсс, Валері Кох, Єва Бей