Вейко Хаукка довгі роки працює на станції технічного обслуговування автомобілів. Чоловік вже у віці, у нього досить відлюдний і замкнутий характер, а тому він намагається вести самотній спосіб життя і спілкується виключно з тими, хто працює з ним. Майстер цілими днями займається ремонтом автомобілів, клієнти часто звертаються до нього за послугами, вважаючи його професіоналом своєї справи. Крім цього чоловік надає допомогу господарям домашніх тварин, які вирішили їх приспати. Послугу евтаназії він проводить за солідні гроші, що допомагає йому заробляти собі на життя. Вейко займається досить незвичайною справою, а його похмурість супроводжує його роботі.

Від його рук помирають звірі, смерті яких він спостерігає мало не кожен день. Незважаючи на настільки жорстоку зайнятість, чоловік не є жорстоким або ж безсердечним, незважаючи на свій похмурий вигляд. Він любить домашніх тварин і відчуває до них почуття жалю, виконуючи роботу. Процедура евтанайзингу є особливим видом допомоги, дозволяючи нещасній тварині позбутися від болю і страждань. Фільм Евтанайзер (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Один із замовників Вейко звернувся до нього за допомогою приспати тварини, так як він більше не в силах стежити за псом. Але Хаукка несподівано прив’язався до собаки, цей зв’язок стає причиною для великих проблем в житті героя.

Режисер: Теему Ніккі
Актори: Матті Оннісмаа, Ярі Вірман, Ханна-Майя Нікандер, Хейккі Ноусілайнен, Піхла Пенттінен, Жуко Пуоланто, Сантту Карвонен, Аліна Томнікова, Іларій Йоханссон, Рамі русинів