Народжений в бідній селянській родині з Сальвадора хлопчина в пошуках кращого життя перебирається в Лос-Анджелес. Однак тут він стикається з цілою низкою проблем. Мало хто хоче наймати іммігранта на роботу. Тому в результаті молода людина приєднується до кримінального угруповання. Він перекваліфікується в дрібного шахрая, який наживається на довірливих городянах. Звичайно, юнак мріяв про зовсім інший життєвий шлях для себе. Але зовнішні обставини змусили його стати бандитом. Тямущий малий уникає зіткнень з правоохоронцями.

Він відмінно знає американський мегаполіс, незважаючи на те, що переїхав сюди всього кілька років тому. Одного разу за збігом обставин сальвадорец знайомиться з компанією панків. Молоді люди дивляться на навколишній світ крізь рожеві окуляри. Вони безцільно пропалюють своє життя, не бажаючи дорослішати. Інфантильні юнаки і дівчата вважають за краще витрачати час не на роботу, а на спілкування з собі подібними. Фільм Еко-Парк (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Крім того, головному героєві належить зіткнутися з безліччю інших людей. Його чекають дивовижні пригоди. Хлопцеві належить повністю переосмислити своє життя. Він зрозуміє ціну дружби і справжніх людських відносин.

Режисер: Натаніель Лесра
В ролях: Ендрю Аспер, Джаред Браун, Брайан Майкл Нанез, Каролайн Айвари, Тімоті Чи ДеПрайст, Девід Баракскай