Батьки займалися вихованням сина Елтона і дочки Ейли. Сім’я була дуже дружною і сподівалася, що в майбутньому їх чекатимуть тільки щасливі будні. Сестра і брат були дуже близькі, а тому, коли маля Ейла в 4 роки загинула, Елтон не зміг змиритися з її втратою. Важко пережили це і батьки. Приголомшена сім’я зіткнулася з тугою і прихильністю до дівчинки. Елтон був упевнений, що якби сестра залишилася жива, його життя наповнилося більш приємними емоціями. Щоб налагодити свій побут, він вдається до магії. У прагненнях знайти щастя, він проводить Серйозний ритуал, який відроджує подорослішала Ейлу.

Дорослій сестрі приблизно 30 років. Надії Елтона були розбиті, усвідомлюючи, що вона стала зовсім іншою. Вона зовсім не та дитина, яку він любив усім серцем. Елтон бачить перед собою іншу жінку з магічними здібностями і особливими похмурими поглядами на майбутнє. Вона відкриває перед хлопцем незвіданий потойбічний світ, наповнений жахом. Фільм Ейла (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Відтепер він не розуміє, як повернутися до колишнього життя, але точно усвідомлює, що Ейла є справжнім породженням пекла, яке потрібно усунути будь-якими способами.

Режисер: Еліас
В ролях: Ніколас Уайлдер, Тристан Ризик, Ді Уоллес-Стоун, Sarah Schoofs, Д’Анджело Міділі, Білл Оберст мл., Ендрю Сенсеніг, Дарлен Селлерс, Гарі Лі Вінсент