Майбутній американський драматичний фільм під назвою «Джокер» розповідає трагічну історію становлення одного з найзнаменитіших злочинців всесвіту DC. У центрі сюжету виявляється молодий чоловік на ім’я Артур Флек, що повертається на територію рідного Готема після тривалих гастролей. Ця людина володіла надмірною скромністю і постійно уникала зайвої уваги, що не завадило перетворитися на колись перспективного коміка. Однак кар’єра повільно, але вірно йде на спад, а сил на щоденне подолання комплексів стає все менше. Він повернувся, щоб почати доглядати за тяжко хворою матір’ю і взяти якусь паузу, яка дозволить набратися енергії і повернуться на сцену.

Правда деякі несподівано розкрилися факти змусять кардинально переглянути світогляд і перетвориться в абсолютно іншу людину. Спочатку він намагався просто піклується про маму, не помічаючи все що відбувається навколо. Але з невідомої причини його увагу привернула родовід і таємничий зв’язок з Уейнами — найбагатшою сім’єю міста. Фільм Джокер (2020) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Герой проводить власне розслідування і відкриває масу неприємних секретів, які позначаються на його психологічне здоров’я, перетворюючи із цивілізованого громадянина в короля злочинного світу.

Режисер: Тодд Філліпс
Актори: Роберт Де Ніро, Хоакін Фенікс, Зази Битц, Брайан Тайрі Генрі, Шей Уигэм, Ізабелла Феррейра, Френсіс Конрой, Брайан Коллен, Марк Мэрон, Бретт Каллен