Емі Райан, молода, чарівна студентка престижного університету, повністю сконцентрована на навчанні і вкрай негативно ставиться до одногрупників, більше віддають перевагу галасливі вечірки. Замість посиденьок в барі, дівчина, будучи старанною ученицею, сумлінно вивчає астрофізику і не пропускає жодної лекції улюбленого викладача Едварда Ферума. На своїх заняттях чоловік ділиться знаннями про будову небесних тіл, особливо концентруючись на паралельних світах і космічних двійників нашої планети, у що щиро вірить. Емі несподівано по вуха закохується в геніального вченого, який, в свою чергу, відповідає взаємністю. Для оточуючих їх таємний роман, бурхливий і пристрасний, міг би здатися диким і непристойним.

Ну що могла знайти зовсім ще юна дівчина в літньому чоловікові? Однак закоханим голубкам глибоко плювати, що подумають люди, адже вони з головою занурюються в свої почуття. За службовим обов’язком містеру Феруму доводиться часто їхати в тривалі відрядження, але і в цьому випадку коханці підтримують зв’язок за допомогою відеодзвінків і електронних листів. Ідилія триває рівно до того моменту, поки одного разу коханий безслідно не зник. Фільм Двоє у всесвіті (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Стурбована міс Райан вирушає на пошуки хлопця і раптово дізнається шокуючу новину. Пару днів тому викладач помер, але хіба це можливо, адже вчора дівчина отримала листа від коханого?

Режисер: Джузеппе Торнаторе
В ролях: Ольга Куриленко, Джеремі Айронс, Шона МакДональд, Джеймс Смилли, Марк Томпсон-Ешворт, Ганна Сава, Джеймс Блур, Саймон Микок, Даррен Уітфілд, Стюарт Адамс