Події 2001 року всіх шокували, весь цей рік тепер ґрунтується на боротьбі з тероризмом. Саме в цей рік у Сполучених Штатах Америки підірвали дві найбільші вежі-хмарочоси. У цей жахливий день загинули сотні людей, серед яких опинився один головного героя на ім’я Джеймс Максвелл. Дізнавшись про трагедію, Джеймс не міг повірити своїм вухам, він поквапився додому до кращого друга і все підтвердилося. Розуміючи величезну відповідальність за двох дочок, які залишилися сиротами, Джеймс не зміг відправити їх в дитячий будинок. Матері у дітей давно немає, вона померла від страшної хвороби і їх виховував батько. Джеймс вирішив взяти на себе всю відповідальність і виховати дівчаток, як власних дочок.

Роблячи все можливе, щоб дівчатка ні в чому не потребували, Джеймс працював на кількох підприємствах і заробляла гроші для дівчат. Але незабаром сталася ще одна проблема, головного героя звільнили з роботи і він змушений був переїхати в інше місто, щоб знайти діяльність краще. Зібравши дівчат, Джеймс відправився в місто під назвою Буффало. Фільм Двоє для одного (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Дівчатам довелося забути про сонячний Манхеттен, і про тих друзів, які у них залишилися на рідних вулицях. Тим часом молодша героїня досягла успіху в грі на фортепіано.

Режисер: Джон Абрахамс
В ролях: Джон Абрахамс, Мартін Абрахамс, Мед Аброуз, Скотт Каан, Ніколь Елізабет Бергер, Джейсон Біггз