Російський кінематограф продовжує дивувати і вражати своїми новинками. На черзі довгоочікуване продовження фільму, який став популярним серед фанатів російської драми. Історія Макса Андрєєва триває. Цей хлопець зміг досягти всього сам, шляхом своєї старанності і працьовитості. Удосконалюючись і всебічно розвиваючись він досяг великих успіхів, ставши топ-менеджерів однієї з найбільших корпорацій Москви. Вдень він займає місце в комфортному кріслі, вночі — не соромлячись смітить власноруч заробленими грошима. Йому доступно все — випивка, найкрасивіші дівчата, розкіш життя. Він одного разу його життя набуває кардинальний поворот — Макс знайомиться з симпатичною і відрізняється від звичних йому дам, студентка МДУ.

Їх любовна історія прекрасна, але трагічна — хлопця підставляють. З волі доль він опиняється на маленькому острівці, розташованому на південному сході Азії. У нього з’являється час, щоб відпочити від суєти, зібрати в купу думки і все ретельно обміркувати, визначившись з висновками. Обставини складаються так, що Андрєєву необхідно повернутися в сіру, але не нудну московську життя. В Москві йому доведеться зробити нелегкий вибір.

Протягом фільму, головний герой буде відкривати всі свої карти, показавши своє справжнє обличчя. Таким його не очікував побачити ніхто. Фільм Духless 2 (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Роман Пригунов
В ролях: Данило Козловський, Марія Андреєва, Мілош Бикович, Павло Ворожцов, Олександра Бортич, Христина Бабушкіна, Сергій Бурунов, Лев Пригунов, Володимир Симонов, Домінік Пінон