Фільм Друзі на один тиждень (2017) дивитись онлайн в HD якості


Юкі Хасе дуже хотів познайомитися з Каорі Фудзімією, яка вчиться з ним в одному класі. Дівчина сильно відсторонилася від усіх однолітків, не бажаючи ні з ким спілкуватися і заводити дружні стосунки. Молодий хлопець вирішив, що, у що б то не стало, він стане для неї другом. Але головний герой навіть собі і уявити не міг, які проблеми у дівчинки. Справа в тому, що Каорі серйозно хвора, вона страждає амнезією, яка настає щопонеділка. На початку тижня головна героїня все забуває, і тому, щоб уникнути образ і непорозумінь вона вирішила ні з ким не зближуватися.

Коли про це дізнається хлопець, він приймає рішення, що зробить все можливе, тільки б стати для дівчинки справжнім другом , нехай навіть і на один тиждень. Головний герой не міг і подумати собі, наскільки вперта виявиться його однокласниця, вона як фортеця, яку не зруйнувати. Хлопець вирішив діяти дуже наполегливим чином, але чи вдасться йому стати розтопити серце дівчинки і стати для неї другом, нехай навіть всього на сім днів? Фільм Друзі на один тиждень (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Захоплююча, легка і безпосередня кінострічка припаде до смаку кожному глядачеві. Романтична історія молодих сердець не залишить вас байдужими. Чи зможе головна героїня вилікуватися від своєї недуги?

Режисер: Масанорі Муракамі
В ролях: Харуна Кавагуті, Кэнто Ямадзакі, Seika Furuhata, Саюрі Кокусе, Масахіро Комото, Хаори Такахасі, Сигэюки Сато, Сюхэй Уэсуги