Девід і Джим Лас-Вегасовские поліцейські, їх не можна назвати особливо вдалими, так як вони просто не виносять свою роботу. Вони працюють з речовими доказами, і вважають це нудним заняттям у світі. До всього іншого, хлопці ненавидять своє начальство, і взагалі своє життя. Одного разу вони випадково дізнаються про одного дилера, в машині якого поліція знайшла велику партію наркотиків. Його посадили в камеру попереднього ув’язнення, але протягом короткого часу, за нього внесли велику грошову заставу, і хлопця випустили. Ця історія здалася дуже дивною для Джима, і він разом зі своїм напарником Девідом, вирішують простежити за торговцем.

Вони проводять своє розслідування, яке призвело їх в один з маленьких магазинчиків. Там під виглядом морозильної камери, стояв величезний сейф. Для героїв це був відмінний шанс швидко розбагатіти, і вони, недовго думаючи, почали придумувати детальний план пограбування заповітного сейфа. Роздобувши все що їм потрібно для справи, вони відправляються назустріч пригодам.

Коли їм вдається дістатися до потрібного об’єкта, то вони виявляються втягнуті у вкрай неприємну, і кримінальну історію. Фільм Довіра (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Alex Brewer, Бенжамін Брюер
В ролях: Ніколас Кейдж, Елайджа Вуд, Джеррі Льюїс, Стівен Вільямс, Скай Феррейра, Кевін Уайзман, Ліза Гарднер, Крісті Беран, Джеффрі Ховард, Томмі Вегас