Під час підліткового періоду кожному підростаючій дитині хочеться показати свою значимість, індивідуальність і незалежність. Всі роблять це різними способами, які тільки можуть вигадати розпалені головки. Багато з них далеко не благопристойні. Еріка безстрашна, безглузда і дуже розпущена дівчина. У своєму прагненні скоріше осягнути всі принади дорослого життя, вона частенько переступає грань пристойності. Дівчину у всіх безсоромних вчинках незмінно супроводжують дві подружки. Компанія не соромиться виставляти свої принади напоказ, відверто поцілуватися на публіці і навіть придбати незвичайне хобі в стилі своїх нахилів. Бережися, Каліфорнія!

Одного разу вітчим представляє Еріці свого сина. Він відвертий невдаха. Скромний, сором’язливий, повна протилежність падчерці. Ще б пак! У хлопця стільки зайвих кілограмів, що на нього не погляне жодна дівчина. Однак підлітки з часом знаходять спільну мову, ця зустріч докорінно міняє принципи і моральні підвалини обох хлопців.

У цій пригодницькій комедії є місце переживань, внутрішній боротьбі, протистоянню дітей і батьків, боротьбі статей і, природно, любові. Фільм Дорослі ігри (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Макс Вінклер
В ролях: Зої Дойч, Кетрін Хан, Адам Скотт, Тім Хайдекер, Ділан Гелула, Ерік Едельштейн