Фільм розповідає про непросте життя звичайних людей в Індії. Маленький Канну живе в нетрях разом зі своєю матір’ю на ім’я Саргам. Дитина росте життєрадісним і веселим, він любить свою маму і готовий зробити все заради її щастя. А зробити треба багато, так як умови, в яких живе сім’я, далекі від людських. В нетрях немає нормального туалету, люди справляють нужду хто де може, що далеко не завжди безпечно, особливо вночі. Канну мріє побудувати зручний і чистий туалет для мами, він хоче, щоб їй не треба було потайки виходити і ховатися від людей.

Одного разу під час нічної вилазки на Саргам нападає незнайомий чоловік і ґвалтує її. Після цього страшного випадку хлопчик приймає рішення виправити ситуацію. Він вміє писати і читати, і краще рішення, з точки зору дитини – написати лист прем’єр-міністру з проханням виправити ситуацію. Фільм Дорогий прем’єр-міністр (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Разом зі своїми друзями Канну відправляється в Мумбаї, щоб зробити свою маму щасливою. Юний герой вірить у свою щасливу зірку і готовий згорнути гори заради маминого щастя і безпеки.

Режисер: Ракеш Омпракаш Мехра
Актори: Расика Агаше, Sonia Albizuri, Syna Anand, Adarsh Bharti, Макранд Дешпандэ