Буває так, що незабаром після весілля у молодої пари починають зароджуватися дивні сумніви. Це може стати великою проблемою, адже якщо пара почне в чомусь сумніватися, то швидше за все відносини довго не проіснують. Якщо втручається ще й зовнішній фактор, то і зовсім шансів практично немає. Клер і Райан зовсім недавно стали чоловіком і дружиною. Вони вирішили знімати будиночок, в якому і оселилися. Однак зовсім скоро у них почали з’являтися певні сумніви, адже трохи не такого життя вони хотіли. Все ускладнюється ще й тим, що вони дізнаються про стеження з боку господаря будинку. Це починає нервувати подружню пару, адже вони не знають про те, з якою метою він це робить.

Далеко не факт, що він просто бажає ближче познайомитися з родиною, адже в такому випадки явно не стежать за життям постояльців. Ця стеження стає останньою краплею, що послужив для зриву. Правда, головні герої ще й не підозрюють про те, що їх чекає попереду. Власник будинку вже задумав свою, дуже жорстоку гру, ключове місце в якій і відведено парі закоханих. Що ж це за гра?

Які у неї правила? Чи зуміють головні герої вижити, чи вони вже приречені на повільну і болісну смерть? Фільм Домовласник (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Віктор Заркофф
В ролях: Невілл Арчамбо, Сара Болдуін, Шон Керріган, Jim Cummings, Піджей МакКейб, Thomas Modifica Jr., Брайан Монкриф, Хайді Нидермейер, Етан Розенберг, Форрест Тейлор