Літній чоловік відправляється на невелику прогулянку. У місцевому парку його увагу привертають дивні звуки. Так він стає свідком злочину. Два підлітка розправляються з нещасним бранцем. Малолітні злочинці занадто пізно помічають випадкового перехожого, який, напевно, видасть їх поліції. Вони кидаються в погоню за старим. Наздогнавши і знерухомивши його, юнаки стикаються з серйозною проблемою. Вони не можуть відпустити його на волю, але у молодих людей не піднімається рука і вбити ні в чому неповинного чоловіка. Зрештою хлопці вирішують взяти його з собою на покинуту риболовецьку стоянку в якості бранця. Вони мають намір перекантуватися тут кілька місяців, ховаючись від правоохоронців.

Головні герої впевнені, що крім них про існування цього місця ніхто не знає. Вони швидко знаходять невеликий будиночок у відносно непоганому стані, де є все необхідне для приготування їжі. Чоловік прекрасно розуміє, що його життя знаходиться в небезпеці. Фільм Договір між ангелами (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Очевидно, що рано чи пізно підлітки зважаться «прибрати» непотрібного свідка, який і так вже доставив їм багато проблем. Ось тільки перехитрити двох пильних охоронців майже неможливо.

Режисер: Річард Анжер
В ролях: Ленні-Кім, Марк Мессьє, Еміль Шнайдер