Кілька років тому Лоретта перебралася на постійне місце проживання в мегаполіс. У рідному містечку вона залишила свого коханого, який не зміг відмовити її від здійснення цього кроку. У Лос-Анджелесі жвава дівчина швидко підшукала собі хорошу вакансію у великій фірмі, що займається організацією всіляких свят. Ця робота приносить головній героїні не тільки гроші, але і моральне задоволення. Одного разу їй випадає відмінний шанс відвідати своїх родичів, з якими вона не бачилася вже цілу вічність. Перехитривши власну начальницю, Лоретта відправляється в невелику відпустку. Незабаром вона добирається до міста свого дитинства. Батьки і знайомі приємно здивовані її несподіваному приїзду.

Через деякий час красуня стикається з Уейном, який нітрохи не змінився за минулі роки. Ця випадкова зустріч пробуджує в ній безліч приємних спогадів. В ході розмови дівчина дізнається, що її колишній бойфренд все також продовжує керувати дісталася в спадок готелем. Поступово Лоретта усвідомлює, що її почуття до нього зовсім не згасли.

Можливо, доля вирішила подарувати їм ще один шанс. Ось тільки здогадаються молоді люди скористатися ним? Фільм Додому по весні (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Дуайт Х. Літтл
В ролях: Поппі Дрейтон, Стівен Р. Маккуїн, Мері-Маргарет Хьюмс, Kix Brooks, Вільям Шоклі, Майкл Уелш, Скотт Бейлі, Поверни Уотсон, Міа Метьюз, Christopher Mychael Watson