Дійсно кажуть, що любові покірні всі віки. Головний персонаж фільму, що називається Дочка, знаходиться вже в досить солідному віці. Однак раптово прокидається в ньому пристрасне почуття до власної економки Анни. Причому дівчина набагато молодша за свого роботодавця. Генрі не став довго роздумувати. Незабаром він вже робить Анні пропозицію. Дівчина погоджується, а Генрі негайно повідомляє про майбутнє весілля власному синові. Крістіан п’ятнадцять років не був рідному містечку. Однак відмовити своєму батькові, який просить його побути шафером, він не може. Незабаром молодий чоловік прилітає з Америки в майже загибле містечко лісорубів, де провів він юні роки.

Крістіан жодного разу після від’їзду не провідав батька. Він сильно постарався стерти з пам’яті вигляд рідного села. Так що, прибувши на місце, молодий чоловік практично заново знайомиться з місцевістю, колишніми і новими односельцями. Та й залишилося таких небагато. Підростаюче покоління намагалося втекти якомога далі з провінційного містечка. Фільм Дочка (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Нарешті, незабаром має відбутися урочиста церемонія. Однак буквально за кілька днів до майбутнього весілля, дізнається Крістіан страшну таємницю, яка стосується безпосереднього його сімейства.

Режисер: Саймон Стоун
В ролях: Сем Ніл, Джеффрі Раш, Ганна Торв, Міранда Отто, Пол Шнайдер, Кейт Бокс, Одеса Янг, Сара Уест, Івен Леслі, Ніколас Хоуп