У багатьох колишніх солдатів і офіцерів часто виникає ПТСР, тобто Пост Травматичний Синдром. У головного героя фільму «До світанку» (2018) теж спостерігалося це захворювання, і протікало воно дуже болісно. Як правило, цей стан характеризується підвищеною підозрілістю, а також великою тривожністю. Близькі таких пацієнтів не можуть почувати себе в безпеці, оскільки емоційний зрив може бути спровокований будь-яким простим звуком або дією. Такий ось не адекватний чоловік повернувся з війни, де провів кілька кошмарних років. Служачи в гарячих точках, сім’янин перетворився на замкнутого психопата, готового зірватися в будь-яку хвилину.

Пережиті жахи так сильно відбилися в його мозку, що не давали йому спокою. І ось одного разу ключовий персонаж уявив, що скоро має початися вторгнення інопланетян. Нібито їх космічні кораблі пролетять до світанку, і знищать всіх, хто не зможе за себе постояти. Колишній військовий так перейнявся цією ідеєю, що всерйоз націлився підготувати свою сім’ю до повномасштабної війни. Він хотів захистити сім’ю від загибелі, і не дати гуманоїдам шансу заподіяти їм шкоду. Члени сім’ї прийшли в жах від цієї ідеї, але вибору у них не було, оскільки глава будинку взяв прийняття рішень на себе.

Невже дійсно очікується напад інопланетних загарбників? Або все це — маячня хворої людини? У будь-якому випадку, всім учасникам операції доведеться пройти посилену підготовку. Фільм До світанку (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Себастьєн Базіле, Майк Галван
В ролях: Джейсон Кауфман, Тара Вествуд, Дена Мелані, Деніел Ковин, Нарада Кемпбелл, Крістофер Конвери, Olivia McMahon, Джон Блейлок, Robbie DeRaffele, Джиммі Гарі мл.