Сюжет драматичної стрічки розгортається навколо Міккі Леві. Не бажаючи заробляти на життя чесною працею, він вплутується в одну дуже ризиковану кримінальну авантюру. У підсумку молодий чоловік опиняється в руках поліцейських. Суддя виносить хлопцю надзвичайно суворий вирок – довічне тюремне ув’язнення. Головний герой просто відмовляється вірити в те, що тепер йому належить провести за гратами кілька десятиліть до дня своєї смерті. Однак в кої-то повіки удача повертається до нещасного зеку особою. Через прийнятої поправки до одного з основних законів Ізраїлю він отримує шанс вийти на свободу. І ось завдяки поданій апеляції молода людина залишає свою обридлу камеру.

Він розраховує почати все з чистого аркуша, назавжди забувши про своїх старих знайомих і їх кримінальних справах. На запрошення рідного дядька Міккі перебирається в Нью-Йорк. Величезний мегаполіс надає на нього бадьорить дію. Хлопець збирається знайти роботу і підшукати собі знімне житло. Але в його плани знову втручається злий рок. Фільм Для початку візьмемо Бруклін (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

За збігом обставин головний герой виявляється втягнутий в розбірки з могутньою російською мафією. Тепер він повинен згадати все, чого його навчила в’язниця, щоб вийти переможцем зі смертельної сутички.

Режисер: Денні А. Абекейзер
В ролях: АннаЛінн МакКорд, Харві Кейтель, Шарлотта МакКінні, Кетрін Нардуччи, Едоардо Баллеріні, Гури Вайнберг, Matthias Sebastiun Garry, Ідо Моссера, Саша Фельдман, Елі Данкер