В епіцентрі сюжету опиняється молода людина на ім’я Роберт. Мати головного героя «Диявол зовні» є дуже побожна жінка і свого улюбленого сина вона хоче виховати таким же. Через це Роберт практично не спілкується зі своїми однолітками і не знає реального світу. Однак так триває тільки до того часу поки хлопчик не піде в школу. Школа почне змінювати багато його уявлення про навколишній світ. Кардинально ж все зміниться, коли Роберт подружиться з недавно прийшли в школу Маркусом і вибере темну дорогу. Роберт-невинний підліток, що живе в ізоляції через свою вкрай побожної матері.

Він існує в світі фантазій, поки не потрапляє в школу. Тут йому доводиться зіткнутися з такими речами, як наука і атеїзм, дізнатися, що світ складніше, ніж йому уявлялось. А подружившись з новачком Маркусом, Роберт, здається, ступає на зовсім інший, темний шлях. Фільм Диявол зовні (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Опинившись між його матір’ю, яка сповнена рішучості принести любов Ісуса в мертвий шахтарське місто, і його кращим другом Маркусом, який познайомив його з підлітковим повстанням, Роберт стає центром духовного перетягування канату, коли він намагається уникнути своїх релігійних переконань.

Режисер: Ендрю Хьюм
В ролях: Марк Стоббарт, Харві Скримшо, Кілі Форсайт, Buckso Dhillon-Woolley, Зара Уайт, Daniel Frogson, Olivia Newton, Карл Хэйнс, Гейл Кемп, Джеремі Колтон