Алекс змушений був понести покарання за злочин, до якого анітрохи не був причетний. Його несправедливо засудили за вбивство власної дружини. Опинившись на волі через певний час, чоловік вважав за краще почати все спочатку і спробувати відновити свій психічний і емоційний стан. Відкласти ці плани довелося після того, як його персоною серйозно зацікавився колишній коп. На подив Алексу, він проявляє до нього непідробне цікавість, плюс до всього поліцейський сходиться на думці, що чоловік не був винен у злочині, за який поплатився власною свободою.

Ставши однією командою з несподіваним союзником, герой вирішив зробити всі зусилля, тільки б скоріше знайти справжнього бандита, що підставив його і забрав життя дружини. Разом чоловіки спробують відшукати правду щодо подій 8-ми річної давності, які змогли змінити життя Алекса з ніг на голову. Це розслідування буде вельми непростим, та й спричинить за собою ряд неприємних наслідків, про які ніхто з героїв не міг і припустити.

Але вони не готові здаватися, вважаючи, що прийшов час розплатитися негіднику за колишні проступки, що тягнуть за собою великі переживання для інших. Фільм Дивний тип (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ignacio Maiso
Актори: Джон-Крістіан Бейтман, Грег Канестрарі, Пол Дьюдні, Lucia France, Adam Harridence