Саша виховувався в дитячому будинку, але це не завадило йому домогтися високих результатів в суто чоловічому виді спорту — ММА. Хлопець впевнено долає всі перепони, доводячи, що він найкращий у своїй сфері. Йому належить важливі змагання в Криму і бій за чемпіонський титул. Подає надії, талановитий юнак готовий здобути перемогу. Під час тренувань трапляється непередбачене: хлопець знайомитися з Діною. Начебто нічого незвичайного немає, але красива, мила дівчина глухоніма. Здавалося б, вони такі різні, але Олександру сподобалася чарівна дівчина. Він амбітний спортсмен, вона – фотограф, для якої руки мають особливе значення, так як вони її голос.

Вона не може говорити, а для пояснень використовує жести. Але серцю не накажеш і між молодими людьми зароджується ніжна, зворушлива, справжня любов. Долаючи труднощі, пов’язані зі спілкуванням, хлопців тягне один до одного. Але жити поруч з дівчиною, що володіє такими особливостями буде важко. Доведеться пристосовуватися. Що дасть їм їх любов?

Чи зможуть молоді люди, що належать до протилежних світів, стати щасливими? Наскільки міцні такі почуття? Чи пройде перевірку їх щира любов? Фільм Дивись мою любов (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Олександр Сухарєв
Актори: Олег Гаас, Дар’я Білодід, Сергій Маховиков, Георгій Мартиросян, Ірина Подгорна