Зайва довірливість і бажання знайти любов привели п’ятнадцятирічну Ханну Грін призвела до фатальної помилку. Вона була зразковою дівчинкою, добре вчилася, займалася балетом, однак знайомство з молодою людиною і надто відверте спілкування з ним в інтернеті змінило її життя. Її репутація заплямована, її зневажають ті, кого вона вважала друзями, її не розуміють батьки. Дівчина отримує занадто серйозну емоційну травму, яка через нерозуміння оточуючих тільки поглиблюється. Її світ, такий звичний, руйнується, Ханна впадає в глибоку депресію. З товариської, веселою і доброзичливою дівчина перетворюється в замкнуту і в’яне з кожним днем.

Батьки розуміють, що без допомоги фахівців тут не обійтися. Рішення, до якого прийшла сім’я, не всі назвуть розумним, — відправити Ханну в спеціальний реабілітаційний центр для підлітків. Знаходиться цей заклад далеко від людського житла, порядки там дуже суворі.

Ханне належить або зрозуміти там, далеко від місця, де сталася трагедія її юності, наскільки цінна її життя. Цінна перш за все для неї, вплив оточуючих не так вже й важливо. Фільм Дівчина на краю (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джей Силверман
В ролях: Тейлор Спрейтлер, Пітер Койот, Джил Беллоуз, Емі Прайс-Френсіс, Шейн Грехем, Елізабет Пенья, Емі Девідсон, Рекс, Маккензі Філліпс, Жізелль Бонілья