Чудовий музичний фільм про непросту долю чорношкірих артистів, вимушених домагатися успіху в шістдесятих роках ХХ століття. Відкритої ненависті до них ніхто не проявляє, але, незважаючи на це, світ шоу-бізнесу тих часів повністю належить представникам білої раси, і тому талановитим темношкірим музикантам доводиться нелегко. Троє дівчат-красунь вирішили спробувати свої сили і взяли участь у щорічному талант-шоу. Спеціально для цього вони приїхали з рідного Чикаго в Нью-Йорк, і не дарма. Він були помічені відомим продюсером Куртисом Тейлором, який взяв їх під своє крило і створив колектив «Дівчата мрії».

Фільм в деякому роді біографічний, хоча в його основу лягли історії з життя різних музикантів, наприклад співачки Бейонсе, яка зіграла одну з головних ролей – вокалістку Дженніфер Хадсон. А сам вокальний колектив багато в чому показує творчий шлях популярної групи тих часів, під назвою називалася «The Supremes», в якому дебютувала Дайна Росс. Мюзикл порадує глядача чудовими музичними композиціями, а повороти сюжету змусять співпереживати персонажам.

Тут показана життя простих дівчат, які за короткі терміни прославилися і зуміли стати популярними. Однак ні гроші, ні слава не принесли їм довгоочікуваного щастя. Фільм Дівчата мрії (2006) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Білл Кондон
В ролях: Джеймі Фокс, Бейонсе Ноулз, Едді Мерфі, Денні Гловер, Дженніфер Хадсон, Аніка Ноні Роуз, Кейт Робінсон, Шерон Лив, Хінтон Беттл, Мерайя Іман Вілсон