Проводячи вільний час з дочкою, Стів завжди був упевнений, що його дитина виросте успішною людиною, зумівши відшукати власне місце в житті. Сам Льюїс, займається видавництвом книг, а також пише власні дитячі казки та розповіді, що користуються популярністю серед англійців. Вирушивши в магазин, напередодні Різдва, він і не здогадувався, що його улюблена донечка, відіб’ється від нього під час метушні в натовпі. Помітивши її пропажу, він відразу кинувся шукати її, оглядаючи кожного зустрінутого дитини, сподіваючись відшукати зниклу маленьку дівчину, але так і не зміг, втративши її назавжди. Дружина, дізнавшись про зникнення їх дочки, відразу ж подала на розлучення з ним, звинувативши його у всьому.

Поліція ж, шукала її кілька місяців, але ніяких слідів малолітньої дівчини, сищикам не вдалося відшукати, і вони були змушені відкласти справу. Сам, Стівен, не бажав змиритися з втратою, хоча друзі і знайомі переконували залишити його пошуки, через 3 роки після трагедії. Одного разу, прокинувшись, він усвідомив, що його дочка пропала назавжди, і йому необхідно почати нове життя, зайнявшись чимось незвичайним.

Так, чоловікові, який пережив справжню депресію, після зникнення рідної людини, належить адаптуватися в соціумі, від якого він давно відвик. Фільм Дитя в часі (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джуліан Фарино
В ролях: Бенедикт Камбербетч, Келлі Макдоналд, Стівен Кемпбелл Мур, Джон Хопкінс, Саскія Рівз, Ганна Маделей, Люсі Лиманн, Річард Дерден, Джеральдін Олександр, Елліот Леві