Джуліо пощастило народитися в дуже забезпеченій родині. У віці 17 років він потрапляє в елітну приватну школу, яка розташовується в передгір’ях Альп. Батьки юнака впевнені, що отримання диплома престижного освітнього закладу є першим кроком у справі побудови блискучої професійної кар’єри. Однак волелюбний молодий чоловік відразу ж стикається з труднощами. Студентам школи забороняється користуватися інтернетом, а телефонні дзвінки вони можуть здійснювати лише під наглядом своїх вчителів. Крім того, в обгородженій від стороннього світу гімназії процвітає «дідівщина»: старшокурсники безкарно знущаються над учнями, які нещодавно надійшли сюди.

Панує в освітньому закладі атмосфера страху і підозрілості надає на головного героя гнітюче враження. Але, на щастя, в шкільних стінах він знайомиться з Едоардо. Між підлітками виникають приятельські відносини, які з часом переростають в міцну дружбу. Одного разу вони вирушають на нічну прогулянку в лісову гущавину, що знаходиться неподалік від гімназії. Фільм Діти ночі (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Там товариші натикаються на привабливу дівчину, яка заробляє собі на життя за допомогою проституції. Вона не проти побавитися з приятелями, які ще й не підозрюють, що нічна метелик знаходиться в змові з керівництвом навчального закладу.

Режисер: Андреа Де Сіка
В ролях: Вінченцо Креа, Людовіко Суччо, Фабріціо Ронджоне, Юлія Соболь, Луїджі Біньоне, П’єтро Монфреда, Міхаель Бернхард Платтнер, Даріо Кантарелла