Кримінальна драма «Діксіленд» американського виробництва розповість історію Керміта, який у в’язниці пробув довгих шість років. Герой був засуджений за вбивцю коханця матері, який знущався над жінкою. Повернувшись додому, ні мати, ні суспільство не сприймають і не можуть пробачити героя за минулі діяння. Мати, яку він так хотів захистити, дорікає героя за скоєне, і просить більше не переступати межу закону. Хлопець бажає хоч якось піти від вічних моралей і йде в бар влаштовуватися на роботу. Там герой зустрічається з Рейчел, дівчиною, з якою він грав у дитинстві.

Тепер вона в цьому барі працює стриптизеркою. Між героями зав’язуються відносини, і Керміт категорично проти такої роботи своєї коханої. Але Рейчел не бажає йти від такого прибуткового заняття. Він знайомиться з чарівною сусідкою Рейчел. Дівчина теж мріє зав’язати з незаконною діяльністю, на яку її штовхає бідність і необхідність піклуватися про хвору матір. Фільм Діксіленд (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Молоді люди закохуються один в одного, мріють про світле майбутнє, де не буде місця злиднях. Вони хочуть виїхати в інше місто, але на ділі це виявляється не так просто, як здається на перший погляд.

Режисер: Хенк Бедфорд
В ролях: Кріс Зілка, Райлі Кіо, Фейт Хілл, АрДжей Мітті, Бред Картер, Стів Ерл, Спенсер Лофранко, Мік Фолі, Педро Анайа Перез, Davis Cannada