В недалекому майбутньому політична криза привела до серйозного протистояння між партіями, члени яких претендували на президентський пост. Це була справжня війна, солдати якої використовували будь-які незаконні способи для досягнення мети, а самі підлі і безпринципні члени партії цінувалися на вагу золота і стрімко піднімалися по кар’єрних сходах. У молодого амбітного хлопця на ім’я Майкл Лоусон були всі задатки кар’єриста, і він вміло ними користувався. Майкл був розумний, підступний, хитрий, але головним його козирем була зовнішність. Він знав, що подобається жінкам, і не вважав негожим використовувати природний дар в корисливих цілях.

Не так давно Лоусон перебував у команді сенатора Лестера Геретса, і користувався довірою політика, так що міг розраховувати на швидке підвищення. Однак сенатор захворів на рак шлунка і помер, а Майкл залишився безробітним. Єдине, що могло врятувати кар’єру Майкла, був терміновий перехід в команду іншого політика, і найкращим кандидатом для його цілей був народний улюбленець сенатор Джон Боланд Бейнс, має вищий рейтинг серед претендентів на президентський пост, однак пробитися в його команду, а тим більше стати довіреною особою, було дуже непросто. Фільм Державне справа (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Справа в тому, що Бейнс був лише обличчям партії, а справжнім лідером був Роб Рейнольдс. Він вважався геніальним політиком, що бачить всіх наскрізь, і вміє маніпулювати людьми.

Режисер: Ерік Бросс
Актори: Тора Берч, Мімі Роджерс, Едріан Греньє, Девід Джеймс Елліотт, Грейс Вікторія Кокс, Фей Грант, Бетсі Лендін, Брендон Хардесті, Євгенія Гонзалес