В Америці існує певний день, який дає можливість спортсменам абсолютно різних рівнів, навіть самих нижчих змінити своє життя, шляхом укладення вкрай вигідного контракту. Безліч спортсменів зустрічаються в цей день для гри в футбол, кращі з яких зможуть кардинально змінити своє життя. У разі, якщо вони покажуть себе з кращого боку, їх чекають кращі контракти з кращими командами і гра у вищій лізі. У центрі картини менеджер футбольної команди Квивленда. За плечима у Сани величезний досвід роботи з командами вищої ліги.

Але кожен день драфту для нього немов «божевільний день». Знову головний герой має намір знайти найкращого гравця в Штатах і дістати його в свою команду. В цей день на кону стоять дуже великі гроші. Сани будь-якими способами намагається зробити найвигіднішу угоду.

Куб для нього понад усе. Заради Квивлендской футбольної команди він готовий навіть шляхом обману домогтися успіху. Фільм День драфту (2014) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Айвен Райтман
В ролях: Кевін Костнер, Дженніфер Гарнер, Деніс Лірі, Френк Ланджелла, Сем Елліотт, Еллен Берстін, Чедвік Боузман, Кріс Берман, Дейв Дональдсон, Патрік Ст. Еспріт