Московський комедійний актор на ім’я Олексій Юдников змушений миритися з відсутністю визнання і затребуваності. Він давно не знімався в хороших фільмах, та що говорити-його навіть не звуть грати епізодичних персонажів в самих низькобюджетних комедіях! Проведення дитячих ранків і офісних корпоративів – єдиний шанс заробити грошей. Так тривало, поки невдаха артист не отримав дивну пропозицію від давнього знайомого – режисер запропонував товаришеві головну роль в новому проекті, зйомки якого будуть проходити в далекій Якутії.

Не сумніваючись, хлопець зібрав необхідну суму для покупки квитка по друзям, і незабаром вже летів в літаку, наближаючись до таємничого північного краю. Несподівані і дуже неприємні сюрпризи починаються відразу по приїзді: в пустельному аеропорту ніхто не очікує майбутню зірку якутського кінематографа. Фільм Цікаве життя (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

На щастя, герой додумався записати адресу студії, однак саме в цей момент він почав обережно підозрювати, що його раптовий кар’єрний зліт буде слабо нагадувати голлівудські або хоча б столичні реалії.

Режисер: Анна Яновська
Актори: Олексій Юдніков, Прокопій Ноговіцин, Андрій Борисов, Сергій Потапов (III), Аніса Науей