Денис є міською особистістю, які зовсім не знає як себе вести в сільській місцевості. І от якось раз виконуючи доручення свого начальника, він проїжджав повз глибокої села, як раптом йому довелося зробити вимушену зупинку. Це сталося з тієї причини, що автомобіль вийшов з ладу, і тепер хлопцю необхідно буде зайнятися її ремонтом, а тим часом пізнати, що таке життя у селі. На перший погляд та село, в якій опинився головний герой здається занедбаної, але через зовсім небагато часу після того, як хлопець відремонтував машину йому стає відомо про те, що тут живе якийсь чаклун.

Як виявилося цей маг бере з кожного гостя в своєму селищі палату для те, щоб людина змогла покинути це жахливе місце. Тепер Денису необхідно буде поплатиться за те, що він порушив спокій покинутій села. Але на цьому проблеми у Дениса не закінчуються, як виявилося дочка чаклуна почала відчувати їм до Денису світлі почуття. Фільм Чунгул (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

І тепер хлопець знаходиться ще в більшій небезпеці, адже чаклун заради своєї дочки готовий піти на все. Що ж належить подолати головному герою, чи зможе він впоратися з усіма цими проблемами, за що на нього таке навалилося?

Режисер: В’ячеслав та Олександр Альошечкіни
В ролях: Богдан Юсипчук, Анна Гуляєва, Георгій Поволоцький, Віктор Демерташ