Одного разу Камілла знаходить мобільний, який Сюзі втратила на станції. За сюжетом «Чорт нас візьми» Сюзі, намагаючись знайти свій телефон, дзвонить на нього і домовляється з Каміллою про зустріч у неї вдома. Там же Сюзі знайомиться з подругою Камілли Кларою. Несподівано з’являється колишній коханець Сюзі Фабріс, який силою намагається відвести дівчину до себе додому. Клара ховає Сюзі в квартирі сусіда зверху, дивного старого, який захоплюється йогою. В цей час Камілла намагається заспокоїти п’яного дебошира. З цього моменту починається найцікавіше: Камілла закохується в Фабріса, старий сусід залучає Сюзі в процес медитації та левітації.

Красива 40-річна жінка Камілла знаходить мобільний, який Сюзі втратила на станції. Сюзі, намагаючись знайти свій телефон, дзвонить на нього і домовляється з Каміллою про зустріч у неї вдома. Там же Сюзі знайомиться з подругою Камілли Кларою. Їх спілкування порушує колишній коханець Сюзі Фабріс, який силою намагається відвести дівчину до себе додому. Клара ховає Сюзі в квартирі сусіда зверху, дивного старого, який захоплюється йогою.

Камілла закохується в Фабріса, старий сусід залучає Сюзі в процес медитації. Поступово кожен з героїв знаходить шлях до щастя. Фільм Чорт нас візьми (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Жан-Клод Бріссо
В ролях: Фаб’єнн Баб, Ізабель Прим, Анна Сігалевич, Фабріс Девіль, Жан-Крістоф Буве, Anna Zaverihua, Marie-Thérèse Eychard, François Eychart, Жан-Клод