Фільм Час покаже (2016) дивитись онлайн в HD якості


Нерідко важливі висновки можуть бути зроблені на піку людських емоцій. Заняття музикою приваблюють творчих людей, що представляють собою тонкі і ранимі натури. Чарлі приймає рішення розлучитися з престижною роботою, за яку він отримував солідну і стабільну матеріальну винагороду. Тепер він стане комерційним агентом свого улюбленого колективу, який виконує композиції в стилі «рок». Однак у сценічних діячів занадто багато серйозних труднощів, які неможливо подолати нахрапом. Близькість до створення геніальних творінь не допоможе організувати успішні концертні тури або забезпечити команду якісною апаратурою.

Для нового напрямку діяльності потрібна сталева хватка. Тому у хлопця буде можливість проявити найбільш міцні риси свого характеру. «Друга половинка» новоявленого менеджера готова всіляко допомагати своєму обранцеві, проте рано чи пізно доведеться зробити відповідальний вибір, від якого багато чого буде залежати.

Яке майбутнє чекає всіх учасників незвичайного проекту? Чи доб’ються вони оглушливого успіху і любові публіки? Або спроби відритого і чесного пана не принесуть очікуваних плодів? Фільм Час покаже (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Марина Донахью , Christopher Fetchko
В ролях: Шон Модіка, Лінн Коен, Жан-Люк Билодо, Ванесса Рей, Джош Барроу, Джей Клэйц, Тому Вопат, Прітеш Шах, Роб Бартлетт, Фред Норріс