Важко боротися за права дітлахам, особливо, коли доводиться при цьому протистояти сильним і владним дорослим. Особливо нелегко доводиться тим, хто не має батьків – за них зовсім нікому заступитися. У французькій комуні під назвою Карре-Ле-Томб був створений притулок Вермиро, в якому діти з бідних сімей мали можливість отримати пристойну освіту. Саме сюди в 1910 році прибуває Гастон Перро, хлопчик 10 років, про майбутнє якого потурбувалася його мама. Але виявилося, що з дітьми тут поводяться жорстоко, експлуатують їх і порушують права. У закладі спалахує бунт.

1911. Луїзі Перро важко зводити кінці з кінцями і наглядати за своїм десятирічним сином Гастоном. Одного разу її удача, схоже, обернулася, коли вона знайшла роботу в Парижі. Мало того, що вона може знайти гідний будинок для неї і Гастона, вона тепер також може відправити свого сина в Верміро, відоме установа. Фільм Бунт невинних (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Однак відмінна репутація цієї школи це обман: насправді, з учнями погано поводяться і експлуатують. Поки одного разу не почнеться повстання проти педагогів і керівництва.

Режисер: Philippe Niang
В ролях: Жюлі Ферье, Брюно Дебрандт, Тео Фріле, Емілі де Прессак, Чик Ортега, Жан-Марі Винлин, Жером Анже, Еммануель Фернандез, Патрік Рейналь, Крістоф Фавр