Історія відбувається в «буйні» 90-ті роки-четверо друзів, що живуть за девізом, що не вони, а життя таке, відправляються на «розбірки». У Дімона стався конфлікт з «братками», в результаті він позбувся автомобіля, а його з друзями запросили на «стрілку» в кафе. Захопивши біти і вважає арсенал зброї, для фахівців з рекету, Леха в закладі починає стрілянину, убивши одного з клієнтів бару. Хлопці терміново покидають район на викраденій машині, не розуміючи погоні, що почалася за ними. В дорозі Коту Кості повідомляє по телефону знайомий з відділу внутрішніх справ, що під час розборок в кафе був убитий співробітник міліції, що працює «під прикриттям».

Приятелі змінюють плани і виїжджають з міста, даючи хабарі даішникам, їх автомобіль знаходиться в розшуку. Вирушаючи до приятеля в село, вони потрапляють в круговорот подій, підробляючи у далекобійників в охороні. Пізніше стають жителями села, наближаючись у міру необхідності до народу.

Доїхавши до призначеного пункту, їм не щастить — знайомий знаходиться в «бігах», залишившись без грошей і місця проживання, бандити вирішують здійснити наліт на магазин і розділитися. Фільм Бумер (2003) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Петро Буслов
В ролях: Володимир Вдовиченков, Андрій Мерзлікін, Максим Коновалов, Сергій Горобченко, Яна Шівкова, Людмила Полякова, Анастасія Сапожнікова, Василь Сєдих, Євген Крайнов, Олексій Зайцев