З давніх часів в Індії свої традиції і звичаї, яких дотримується величезна кількість жителів. Одна з традицій присвячена людям похилого віку, які збираються покинути реальний світ, згідно з цим повір’ям літні люди похилого віку повинні останні дні свого життя побувати в місті мертвих. Якщо вірити цій традиції, то в цьому незвичайному місті людина прощається з усім мирським, молиться про прощення гріхів і після смерті душа стає безгрішною, і відправляється в світле безсмертне майбутнє. Одного разу прийшов час чергового індійця, який важко хворів, Старий просить допомоги у свого сина, щоб той допоміг йому дістатися в це місто мертвих.

Старіючий батько просить поквапитися свого сина, так як стан погіршується з кожним днем, і він розуміє, що залишилося зовсім мало часу. Старий поспішає виконати цей звичай, щоб згодом воскреснути. Син терміновим чином приступає до виконання волі батька. Відкинувши на задній план всі свої справи, чоловік приймає рішення займатися підготовчими питаннями. Фільм Будинок порятунку (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Вирішивши всі організаційні проблеми, вони вирушають на місце призначення, разом з ними всі рідні і близькі вмираючого. Родичі проведуть цей дорогоцінний час разом, розмовляючи на всі хвилюючі їх теми.

Режисер: Шубхашиш Бхутьяни
В ролях: Аділь Хуссейн, Лаліт Бехл, Гітанджалі Кулкарні, Навниндер Бел, Паломи Гхош