У російській родині є свої традиції, ось і тепер вони вирішили зібратися разом, щоб відзначити віковий ювілей одного зі старших родичів. З Москви раптово приїжджає правнук Віктор, якого іменинник не бачив довгий час. Шамановы живуть у величезному будинку, який знаходиться серед донських степів і головним авторитетом для них є Григорій Іванович. Його батько-ветеран прикутий до інвалідного крісла. Саме його день народження вирішили відзначити козаки. Поява московського гостя з трьома супроводжуючими дивує і лякає присутніх, вони підозрюють, що той займається незаконною діяльністю. Їх побоювання не марні, він відомий в столиці як кримінальний ділок на прізвисько Шаман.

Сім’я прийняла приїжджих, але атмосфера в хаті стала напруженою, і тільки її глава задоволений сином, на якого завжди покладав великі надії. Мати злочинця Надя підозрює, що свято стало лише приводом, і її дорослий син переслідує інші цілі. Він ніколи не палав любов’ю до рідних і не дарма з’явився зі спільниками-охоронцями.

Незабаром стає відомо, що їх переслідують інші лиходії, які відрізняються особливою жорстокістю і крутою вдачею. Фільм Будинок (2011) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Олег Погодін
В ролях: Сергій Гармаш, Богдан Ступка, Лариса Мальована, Ігор Савочкін, Олександра Бліда, Володимир Єпіфанцев, Катерина Реднікова, Гліб Підгородинський, Євгенія Дмитрієва, Олександр Назаров