Фільм Брюс Всемогутній (2003) дивитись онлайн в HD якості


Брюс Нолан працює репортером, але мріє стати ведучим новин. Однак йому постійно не щастить, а в своїх невдачах він звинувачує Бога. Коли на бажану посаду призначають його суперника Евана Бакстера, у Брюса відбувається нервовий зрив в прямому ефірі, і компанія звільняє його. Після низки інших неприємних подій, бідолаха з гнівом звертається до Господа зі звинуваченнями. Незабаром на пейджері з’являється невідомий номер. Як виявилося, хтось пропонує йому роботу. Прийшовши у вказане місце, Нолан виявляє покинутий склад і дивного незнайомця всередині будівлі, який виявляється самим Господом.

Втомившись від нескінченних скарг бідолахи, Бог вирішує передати йому свої сили і подивитися, чи зможе той краще впоратися з роботою Неба. Спершу хлопець приходить в захват від отриманої влади, використовуючи її тільки в особистих цілях і називає себе Брюс Всемогутній. Створивши неймовірні явища, він тріумфально повертається на телебачення, мстить Евану і займає його крісло. Здійснивши свою мрію, репортер починає чути голоси людей, що просять у Господа допомоги. Фільм Брюс Всемогутній (2003) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

На всі прохання і молитви Брюс відповідає позитивно, але це призводить до заворушень в місті, а кохана дівчина відсторонюється від нього. Він просить у Всевишнього ради і отримує відповідь, що завжди є спосіб вчинити правильно, але знайти його потрібно самостійно.

Режисер: Том Шедьяк
Актори: Джим Керрі, Морган Фріман, Дженніфер Еністон, Філіп Бейкер Холл, Катрін Белл, Ліза Енн Уолтер, Стів Карелл, Нора Данн