У центрі сюжету, молодий і дуже амбітний сержант поліції Ірвін Уелш, який працює детективом в місті Единбург. Чоловік всіма силами намагається отримати завидне місце старшого детектива, і він не перед чим не зупиниться в досягненні своєї мети. Хлопця не можна назвати хорошим поліцейським і добропорядним громадянином, він любить брати хабарі. І дбаючи лише про свою кар’єру, не сильно прагне виконувати свої професійні обов’язки. Ірвін у вільний від роботи і навіть у службовий час, любить віддаватися всім пристрастям і порокам розгульного життя, він веде безладні статеві зв’язки з повіями яких постійно шантажує.

Хлопець любить прикластися до пляшки, побитися і приймає наркотики. Розгульний спосіб життя призвів до того, що він почав страждати постійними головними болями і галюцинаціями. Коли начальник доручає йому і ще кільком колегам розслідувати справу, про резонансне вбивство багатого японського студента, Ірвін розуміє що це його шанс отримати довгоочікуване підвищення. Фільм Бруд (2013) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Проте чоловік замість того, щоб з головою поринути в роботу, розслідувати справу, опитувати свідків і збирати докази, починає вести свою тонку психологічну гру. Детектив починає усувати своїх конкурентів, в особі своїх же товаришів по службі.

Режисер: Джон С. Бейрд
В ролях: Джеймс Макевой, Джеймі Белл, Едді Марсан, Джим Бродбент, Імоджен Путс, Шона МакДональд, Ширлі Хендерсон, Джон Сешнс, Гарі Льюіс, Іман Елліотт