Чарівна простачка Бріджит зуміла знайти справжнє жіноче щастя з педантичним Марко. Їх взаємини розвиваються досить стрімко і в найближчому часі вони мають намір зіграти весілля, а після завести дитину. Правда є один істотний недолік, з яким героїня не може змиритися. Марк відрізняється своєю надмірною пихою і прихильність до чистоти, що дуже дратує її. Вона чудово усвідомлює, що сама далека від ідеалу, і досі безуспішно намагається боротися із зайвою вагою і регулярно виявляється в різних казусних і забавних ситуаціях. Та й епатажної блондинці скоєно не подобається, тісне спілкування її коханого з сексуальною колегою.

А після того, як їй стають відомі певні обставини і відносин, вона вирішує порвати з ним. Раптово вона зустрічається з Даніелем, до якого відчувала трепетні почуття. Красунчик пропонує їй непогано розважитися, відправившись в іншу країну. Джонс розуміючи, наскільки їй це необхідно погоджується без особливих коливань, бажаючи відірватися на повну котушку.

Під час поїздки чоловік починає у відкриту домагатися її, та й вона власне не проти, але тут трапляється непередбачене. Фільм Бріджит Джонс: Межі розумного (2004) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Бибан Кидрон
В ролях: Рене Зеллвегер, Колін Ферт, Х’ю Грант, Джемма Джонс, Джим Бродбент, Джеймс Фолкнер, Селія Імрі, Домінік МакХейл, Дональд Дуглас, Ширлі Діксон