Бреннан-священик-францисканець, життя якого склалося не дуже сприятливим чином. Адже йому пройшлося через війну, а людина, яка хоч раз побувала на війні, вона вже піддасть сумнівам всі її погляди на життя, не те, що релігію. Тільки ось чоловік вирішив на цьому не зупинятися і після війни знову переглянути всі свої погляди на життя. Але як він не старався, а однозначної відповіді на багато питань у нього тепер не було і те, чому вчила його релігія, він не міг знайти підтвердження. Тоді він вирішив викласти свою точку зору в проповідях і так з’явилося на світ близько 20 чудових книг.

На цьому його діяльність не закінчилася, він чудовий художник, який багато передавав через свої картини, але як би там насправді не було, цього було мало, щоб він зміг утвердитися у вірі. Ці постійні сумніви призводять до того, що він починає пити, намагаючись таким чином відволіктися хоч не на довго від усього. Але попереду його чекає ще одне випробування. Йому зателефонувала дружина і попросила його повернутися додому. Фільм Бреннан (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Він вирушає в дорогу і незабаром стає ясно, що це теж буде випробуванням для нього, тільки як Бреннан його розтлумачить? До чого священик прийде на цей раз? Зміцниться він у своїй вірі або ж навпаки ще більше засумнівається?

Режисер: Девід Шульц
В ролях: Мел Фейр, Стівен Браун, Девід Шульц, Лаура Орріко, Тадеєв Адепойібі, Маріка Ван Кампен, Джим Герріті, Ти Едвардс, Б.Дж. Бейлс