Якось один хлопчик, дванадцятирічний Лукас, який живе разом зі своїм батьком на невеликому хуторі, загубленому десь посеред Альп знаходить випав з гнізда пташеня, і потай від свого суворого батька все таки приносить його додому. Відносини між ними сильно натягнуті, і хлопчик просто боїться розсердити батька. Тому пташеня хоч і живе з ним, але кожен скрип, кожен шурхіт можуть в будь-який момент перервати це. Щоб пташеня вчився літати, і ставав дорослою птицею, Лукас гуляє разом з ним. Вчить літати свого нового друга, бо крім нього йому вже точно ніхто не допоможе. Під час однієї з таких прогулянок вони зустрічають дивну і загадкову людину.

Звуть його Данзер, і хлопчик не знає нічого про його минуле, ні про те, хто він і що робить посеред гір. Данзер відмінно розбирається в диких птахах, і разом з ним Лукас вивчає чудовий світ незвіданого, що лежить по той бік розуміння людини. Відносини з птахом єдині в своєму роді. Фільм Брати вітру (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Хлопчик боїться відпустити її, боїться втратити свого нового друга. Він хоче контролювати кожен його крок, хоче, щоб він завжди і всюди йшов з ним і був віддалік нього. Навіть довгі польоти вільної птиці викликають в ньому не страх, а гнів. І трохи розчарування.

Режисер: Херардо Оліварес, Отмар Пенкер
В ролях: Жан Рено, Мануель Камачо, Тобіас Моретті, Ева Куен