Фільм Брат (2016) дивитись онлайн в HD якості


У величезному покинутому готелі, де вже давно не було постояльців, мешкає чоловік. Він рідко виходить на вулицю, не стежить за своїм зовнішнім виглядом, одягається в якесь мотлох і рідко миє довге волосся. Він живе самотньо і дуже не любить, коли його хтось турбує. В один з днів в його двері постукали. Спершу він не хотів впускати незнайомця, оскільки думав, що той прийшов забрати у нього якісь речі. Але потім з’ясувалося, що це представник фірми з Дубліна, який прибув до нього за дорученням однієї дами. Її звуть Грейс Брукс, вона дуже багата і ніяк не може забути знайомство з головним героєм, яке відбулося ще 20 років тому.

З того часу вони не бачилися, але жінка хоче відновити відносини, тому і прислала людину. У неї не було практично ніяких даних, крім псевдоніма, але фахівцеві вистачило і цього, щоб відшукати чоловіка. Фрау Брукс не просто так згадала про свого колишнього коханця. У неї є до нього конкретне питання, яке вона озвучила і записала на диск. Фільм Брат (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Їй би хотілося почути відповідь, але чи зможе чоловік його дати? Чи захоче? Схоже, доведеться головному герою їхати в Ірландію, але свою особистість йому видавати не хочеться, тому він буде прикидатися своїм покійним братом.

Режисер: Жоффрей Ентховен
В ролях: Коен Де Боу, Тітус Де Вогдт, Кун Де Граве, Удо Кір, Елісон Дуді, Елва Трилль, Р. Кан Албай, Бренду Брукс, Aine de Siun, Ger Kelly