Події фільму розгортаються в кінці 30-их років минулого століття. Сім’я Еди проживає в Празі. Батьки хлопчини є типовими представниками середнього класу столиці. Однак їх щодо благополучного існування приходить кінець, коли на територію Чехословаччини вторгаються німецькі війська. Незабаром солдати Третього Рейху окуповує всю країну. Становище цивільного населення в захопленій державі різке погіршується. Постійні перебої з поставками продовольства призводять до того, що головні герої вирішуються на відчайдушний крок. Все сімейство перебирається на постійне місце проживання в село до своїх родичів. Тут легше знайти їжу, а також уникнути настирливої уваги з боку окупантів.

Подружжю і їх синові доводиться звикати до незвичних умов побуту. Щодня на подружжя обрушуються все нові труднощі і негаразди. Між тим Еда теж стикається з серйозною, на його погляд, проблемою. Справа в тому, що місцеві хлопчаки не беруть його в свою компанію. Вони вважають хлопчини міським розмазнею, який навіть не може постояти за себе.

Підліток має намір завоювати повагу сільських хуліганів. Ось тільки на які жертви йому доведеться піти заради цього? Фільм Босоніж (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ян Сверак
В ролях: Ян Тршіска, Ольдржіх Кайзер, Тереза Воржішкова, Ондржей Ветхі, Петра Шпалкова, Гинек Чермак, Зденек Сверак, Вієра Павликова, Зузана Стівінова