Венсан і його син Томас десяти років, живуть в дуже міцних відносинах. Доля безумовно їх обійшла стороною, створюючи величезні проблеми. Адже фактично кажучи вони жебраки і живуть в боксі підземної стоянки. Кожен день для них це велике випробування, адже тільки від їх зусиль залежать самі банальні дрібниці, на зразок прожитку. У них немає коштів і можливостей, що б вийти з цієї кризи. Кожен день обіцяє тільки нові проблеми для двох бездомних. Їхнє життя важке випробування, через яке вони проходять з гідною завзятістю. Незважаючи на всі ці проблеми, вони все одно продовжують зберігати свою людяність, намагаючись допомагати всім нужденним, незважаючи на власне становище.

Батько не здатний дати синові нормального життя, але здатний обдарувати його справжнім почуттям любові батька до своєї дитини. Він виховує його справжньою людиною, за що Томас нескінченно вдячний своєму батькові. Незважаючи на всі їх тягар життя, вони живуть яскравіше багатьох забезпечених людей. Але їх маленькому щастю загрожує розлука, адже соціальні служби дізнаються про стан справ у цій родині. Фільм Бокс 27 (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Це загрожує тільки тим, що дитину відлучать від батька і вони втратять один одного на дуже довгий час. І найгірше доведеться Венсану, адже він розуміє, що для його сина так буде краще.

Режисер: Арно Селиньяк
В ролях: Ерік Элмоснино, Забу Брайтман, Marius Blivet, Clovis Couillard, Наталія Дончева, П’єр-Олів’є Морна, Nejma Ben Amor, Дэльфин Роллін, Розмарі Ла Волле, Дебора Гралл