Маргарет — головна героїня фільму «Близькі люди». Вона молода, приваблива жінка, на вигляд не відрізняється від інших людей. Але є в ній невелика недуга, яка змусила її звернутися до психоаналітика. Вдень Маргарет веде звичайний спосіб життя, ходить на роботу, до друзів, а вночі вона ніби інша людина, яка не знає кордонів. Ніч занурює її в розгульний спосіб життя, безладні статеві зв’язки і нічні клуби. Лікарі діагностували їй роздвоєння особистості і допомогти їй можуть тільки курси психоаналітика. Вона вже довгий час відвідує їх, але результатів вони не дають.

Щоранку вона прокидається розбитою і з новим чоловіком. Ця недуга заважає їй побудувати особисте життя, а час йде і біологічний годинник йдуть. Маргарет дуже хоче мати дитину. І ось одного разу прокинувшись вранці, вже практично в звичному стані, вона зрозуміла, що більше так тривати не може, і вона не може вести подвійне життя. Фільм Близькі люди (2013) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Дівчина пробує своїми силами впорається з хворобою, але зробити це виявляється не просто. У цьому їй допомагає давно закоханий в неї Уолкер, який бачить спільне майбутні з Маргарет. Чим закінчиться ця історія, ми побачимо в кінці фільму.

Режисер: Сем Хенкок
В ролях: Аланна Юбак, Майкл Наварра, Patrick Russell, Барбара Нівен, Рольф Саксон, Джеймс Ешер, Річард Конті, Кору Фішер, Джим Хисер, Ганна Рені Мур