Клер молода дівчина, яка живе не найщасливішим життям. Її батькові належить готель, але ось зовсім недавно він на превеликий жаль помер. Тепер дівчина змушена продовжувати працювати в цьому готель під керівництвом своєї мачухи. Між ними ніколи не було взаєморозуміння і ситуація почала ще більше погіршуватися, коли новий залицяльник її мачухи став проявляти до Клер нездоровий інтерес. Природно це налякало дівчину, але мачуха вирішила позбутися своєї конкурентки. В кінцевому рахунку Клер більше не витерпіла і просто пішла куди очі дивляться.

Вона вирішила почати жити на фермі, тому що ніхто не зможе там її діставати і вона буде робити все, що їй захочеться. І ось приїхавши в невелике селище вона сподівається все почати з чистого аркуша, але дівчина навіть не припускала як саме повернеться її життя.

Трапляється те, що вона там буде жити не одна, а в оточенні цілих сімох чоловіків. Саме тому вона готова почати доросле життя і подивитися, що з цього вийде. Фільм Білосніжка. Казка для дорослих (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Анн Фонтен
В ролях: Лу де Лааж, Ізабель Юппер, Шарль Берлінг, Даміен Боннар, Джонатан Коен, Річард Фрешетт, Венсан Макен, Пабло полі, Бенуа Пульворд, Аврора Брутен