На тлі відбуваються збройних зіткнень у різних куточках планети, забирають людські життя, виникає багато спірних, злободенних питань про кордони, права визначають на втручання інших впливових держав у політичні розбіжності конкретно взятої держави. Ця тема стала обговорюватися світовою громадськістю після кількох скандальних ситуацій, що виникли через існуючі невизначеності. Жак Арно є організатором і керівником некомерційної організації «Рух за дітей», сформованої у Франції, яка займається благодійною діяльністю в районах, охоплених військовими конфліктами.

Зараз французькі рятувальники займаються підготовкою до чергової місії в Чаді, де розгорнулася жорстока громадянська війна, що знищує сотні представників місцевого населення. Відважні французи прибувають з благородними намірами на африканський континент. Вони мають намір врятувати триста малолітніх сиріт від неминучої загибелі серед кривавої бійні, що розігралася. Рятувальники на пошуки дітлахів відправляються п’ятирічного не досягли віку, щоб відправити їх згодом у спеціально організований табір.

Дуже непросто серед нестерпної спеки і нескінченних перестрілок знайти маленьких дітей, в сторонній потребують допомоги. Фільм Білі Лицарі (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Жоакім Лафосс
В ролях: Венсан Ліндон, Луїз Бургуан, Валері Донзеллі, Реда Катеб, Стефан Біссо, Рафаел Лубанс, Жан-Анрі Компере, Філіп Реббо, Яннік Реньє, Тетяна Рожо